معرفی شرکت هشت ضلع کهربا

هشت ضلع کهربا یکی از بزرگترین ریتیلرها در صنعت مد و پوشاک با دو برند (کانی راش و اکتامبر ) با تعداد ۱۰ عدد فروشگاه و متراژ تقریبی ۲۵۰۰ متر مربع است.ما از سالیان پیش با یک فروشگاه فعالیت خود را در زمینه پوشاک مردانه آغاز کردیم و با گذشت زمان سایز بیزنس خود را بر اساس نیاز و تقاضای مشتریان افزایش دادیم.رضایت و علاقه مندی مشتریان به سبک ارائه لباسی ما سبب شد که در تمامی این سالها با پشتکار فراوان و سنجیده در جهت ارائه پوشاکی با کیفیت و زیبا قدم برداریم.

دسته بندی محصولات این برند شامل انواع تی شرت، شلوار، پیراهن،بافت، کفش و اکسسوری میباشد.

تعهدات هشت ضلع کهربا

تعهدات انسانی

این شرکت با تضمین رعایت حقوق انسانی ( بشر ) در تمامی مراحل زنجیره تولید و فروش فعالیت مینماید.

براساس قوانین تصویب شده توسط هیئت مدیره، تمامی کارکنان این شرکت از سال ۱۳۸۱ مطابق با قوانین وزارت کار فعالیت و همکاری با این شرکت را دارند.
احترام به کرامت و ارزش های انسانی ، مطابق با دستور العمل های رفتاری و ماتریس های انضباطی در تمامی این زنجیره رعایت میشود.
این شرکت با به کارگیری نیروهای انسانی با استعداد و با انگیزه که سابقه کاری قبلی نداشته اند سعی در ساختن جامعه ای با تعهد و مستعد یادگیری دارد.

تعهدات محیط زیستی

ما معتقدیم که تک تک انسانها در قبال محیط زیست اطرافشان مسئولند و اگر هرکس در این راستا قدمی  حتی کوچک بردارد، دنیا مکان زیباتری برای زیستن میشود.
تولید لباس های بادوام برای به حداقل رساندن تولیدات زباله ای لباسی سر لوحه کار ما است و
ما در هشت ضلع کهربا سعی بر این داریم که استفاده از پلی استر را به حداقل رسانده و با به کارگیری الیاف طبیعی ای همچون پنبه کمک به حفظ محیط زیست کنیم.
استفاده از بگ‌های کاغذی به جای استفاده از نایلون های خرید در فروشگاه ها ، جمع آوری و تفکیک زباله های پلاستیکی و به حداقل رساندن مواد اولیه دور ریز از جمله فعالیت های بنیادی ما در این حیطه میباشد.

فهرست